AT A GLANCE

Space Recorder je bratislavská skupina hrajúca žánrovo pestrý alternatívny rock, od zasnených melancholických pesničiek až po energické pesničky, ktoré nenechajú nikoho bez pohybu. Hudbu kapely charakterizujú predovšetkým silné melódie, ktoré len tak ľahko z hlavy nepustíte. Space Recorder is a band from Bratislava (Slovakia) playing genre-rich alternative rock, from melancholic melodic songs to energetic songs that will not let anyone without move. The music of the band is characterized, in particular, by strong melodies, which you do not easily get off your mind.

VIDEO

MEDIA

Hudba.skSpace Recorder predstavili prvé skladby v slovenčine. Vypočujte si nový dvojsingel (Hudba.sk)

Po dvoch albumoch v anglickom jazyku, z ktorých sa viaceré skladby objavili aj na zahraničných a domácich kompiláciách, kapela Space Recorder nahrala svoje prvé pesničky v slovenčine. Skladby s názvami Chyba je vo mne a Máme sa fajn sú už dostupné na všetkých streamovacích službách.

Čítaj ďalej ǀ Read more

Hudba.skSkupina Space Recorder vydáva nový album, je úplne iný ako jeho predchodca (Hudba.sk)

Viac než tri roky pracovala slovenská skupina Space Recorder na svojom druhom albume, ktorý prichádza na trh takmer osem rokov po debute. Za ten čas sa veľa zmenilo a súčasnú atmosféru v kapele reflektujú nové svižné pesničky plné hudobných nápadov a energie.

Čítaj ďalej ǀ Read more

Noizz.skPoznáš kapelu Space Recorder? Má mrazivú letnú novinku a unikátny drive (Noizz.sk)

Dynamická bratislavská kapela Space Recorder vydala začiatkom roka nový album a toto leto vypustila do sveta singel Snow, v ktorom by si sneh hľadal márne, no prekvapiť ťa môžu zimomriavky.

Čítaj ďalej ǀ Read more

Novy PopularČo priniesla sonda SPACE RECORDER po návrate z druhej vesmírnej misie (Nový Populár)

„Inšpirácia je všade okolo nás a my ju len s pokorou zaznamenávame a preklápame do hudobného výrazu,“ hovorí kapelník Richard Ďurana o symbolickom význame mena jeho skupiny Space Recorder. Názov, ktorý by sa dal voľne preložiť ako „vesmírne nahrávadlo“, evokuje aj koráb vydávajúci sa, v duchu sci-fi filmov 70. rokov, na cesty časom do neprebádaných hlbín vesmíru.

Čítaj ďalej ǀ Read more

9muzVideoreportáž: Space Recorder krstili nový album (9 múz)

15.2.2017 v bratislavskom klube FUGA krstila kapela Space Recorder nový albumu You Said Sorry and You Left Me. Z tejto udalosti sme pre vás pripravili krátku videoreportáž.

Čítaj ďalej ǀ Read more

PHOTO

Space Recorder promo Space Recorder promo

Instagram logo